TEKNOLOJİ HAKKINDA


Consolid Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisi 1973 yılından bugüne kadar dünya üzerindeki 50’den fazla ülkede kullanılmıştır ve Consolid Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisi aracılığıyla Amerika, Afrika, Asya, Orta Doğu Ülkeleri, Avrupa ve Rusya’da 30000 kilometreden fazla yol ve birçok toprak düzenleme çalışmaları projeleri yapılmıştır.

Tabi ki, ülkelerin eşsiz Consolid Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisini kullanarak teknik ve ekonomik faydalar elde edebileceği çok miktarda barajlar, göletler, limanlar, havalimanları, demiryolları, her türlü yollar ve otoyollar, rekrasyon alanları, petrol alanları gibi çeşitli projelerde kullanılabilmektedir.

Consolid Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisi, Almanya, İsviçre, Çin, Angola, Hollanda, Gana, Meksika, Rusya Federasyonu, Dubai, Abu Dabi, Avrupa Birliği Ülkeleri, Amerika ve İngiltere’deki değişik iklim koşulları özellikleri ile bazı büyük projelerde kullanılmıştır.

Consolid Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisi, gelişmiş ülkelerin ulaştırma alanında yüksek kaliteli ve ekonomik temel tasarımı konusunda yenilikler getirerek ve yönetmeliklerinin değişimini sağlayarak ülkelerin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. 

All content is protected by © CONSOLID Co. All Rights Reserved. 2022