YÖNETİM KURULU BAŞKANI, CEO MESAJI


CONSOLID GRUP olarak, öncelikle Ortaklarımız, Müşterilerimiz ve Arkadaşlarımıza en derin saygı ve selamlarını iletmek isteriz

Şahsen, CONSOLID GRUP adına, Eşşsiz CONSOLID Nano Zemin Güçlendirme Teknolojisine göstermiş olduğunuz yakın ilginizden dolayı teşekkür eder en derin saygı ve selamlarımızı sunarım.

“EŞŞSİZ CONSOLID TEKNOLOJİSİ GELECEĞİNİZİ İNŞA EDER” sloganı ile yenilikçilik üzerine odaklanmış olarak maceramıza başladık. CONSOLID GRUP için yenilikçilik bir yolculuktur. Bizim bütün sorulara cevaplarımız yoktur, ancak biz kendimizi yenilikçiliğe, yeni düşünce metotlarına ve büyüme için yeni yollara, önemli problemlerin çözümüne ve yeni değerler yaratmaya adadık.

16 yıldan fazla bir zamandır, firmayı büyütmek, insanoğluna refah getirmek, kendini topluma, firmasına ve çalışanlarına adayarak ülkenin sanayisini inşa etmek amacıyla, CONSOLID GRUP; Üç bin Amerikan Doları değerinde öz sermaye ile işe başlamıştır. 16 yıl içerisinde CONSOLID GRUP yıllık otuz milyon dolar ihracat yapan bir şirket haline gelmiştir. 2023 yılına kadar hedefimiz beş yüz milyon dolar ihracat yapmaktır.  

CONSOLID NANO ZEMİN GÜÇLENDİRME TEKNOLOJİSİ’’nin babası olan, Dr. Günther SCHERR yenilikçilik yolculuğunu 1973 yılında ben doğduğum yıl başlatmıştır. Kendisiyle 1999 yılından itibaren 13 yıl çalışma şansım oldu ve Onursal başkanımız ve babamız aniden hakkın rahmetine kavuşunca; Eşsiz teknolojimiz üzerinde bilimsel araştırmalarımıza devam ettim ve eşsiz ürünlerimiz olan SOLIDRY Nano Zemin Stabilizatörü ve CONSOLID 444 Nano Zemin Stabilizatörü’nü, tüm altyapı projlerinde daha etkin olarak kullanılabilmesi için geliştirdim. 2012 yılında patent başvurumu yaptım ve ürünlerimiz SOLIDRY Nano Zemin Stabilizatörü ve CONSOLID 444 Nano Zemin Stabilizatörü 2014 yılında Patent Tescili yapılmış oldu.

CONSOLID GROUP tescil edilmiş patentleri, dünyaca tanınmış markaları CONSOLID, CONSOLID 444 ve SOLIDRY ile dünya genelinde yenilikçilikte lider firmalardan biri olmaktan gurur duymaktadır. Firmamız Günlük 700 ton SOLIDRY Nano Zemin Stabilizatörü ve günlük 100 ton CONSOLID 444 Nano Zemin Stabilizatörünü, Antalya Serbest Bölge’de ve Antalya Organize Sanayi’de yerleşik 28500 m2 kapalı ve 60000 m2 açık alana sahip 3 fabrikada üretmektedir. CONSOLID GRUP, eşsiz yenilikçi ürünlerini üreten bir firma olmanın yanında, Yol, Otoyol, Demiryolu, Havalimanı, Liman ve benzeri altyapı projeleri üzerinde çalışan lider mütahhitlerden biridir.

CONSOLID GRUP; etkin tecrübeleri, mühendislik çözümleri, zamanında teslim başarılı projeleri, iş etikleri ve dünya standartlarında performansı ve buna ilaveten sorumlu bir girişimci olarak çeşitli alanlarda uzmanlaşmış ve yüksek eğitimli profesör ve mühendislerden oluşan yüksek eğitimli 150 profesyonel çalışma ekibi ve dolaylı 700 çalışanı ile uluslararası firmaların önemli bir çözüm ortağıdır.

CONSOLID GRUP; müşterilerinin, toplum ve milletlerin faydası için aktif olarak projeler geliştirmeye katkıda bulunmaktadır. Biz, ürettiğimiz yenilikçi benzersiz ürünlerin, yüksek kalite standartta ürünlerimizi kullanan ülkelerin ekonomik kalkınmasında büyük rol oynadığına inanıyoruz. İş faaliyetlerimize paralel olarak, çevre korumanın ve eğitimin ve sosyal altyapı inşaatının gelişmesini içeren firma sosyal duyarlılığı için özel ilgi göstermekteyiz.

Güç unsurlarımız; Profesyonel yönetim ekibimiz ve insan kaynağımız, sektöründe “en genç ve en ileri” olarak nitelenen makine parkımız, sağlam finansal yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, doğru, şeffaf ve etik küresel standartlara dayalı iş yaklaşımımız, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarımızdır.

CONSOLID'İn ivmelenen büyümesi, ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sağladığı gibi sürdürülebilir kurumsal varlığımızın da teminatını oluşturmaktadır.

Stratejik ortağınız olmaya hazırız.

Saygılarımla,

                                                                                                       PROF. DR. CENGİZ ERYILMAZ

                                                                                                       Yönetim Kurulu Başkanı, CEO

All content is protected by © CONSOLID Co. All Rights Reserved. 2022